Abychom Vám mohli nabídnout maximální podporu za strany našich stránek, tak využíváme soubory cookie. Před dalším procházením tohoto webu nám, prosím, dejte souhlas s jejich používáním. Více informací zde.
Střešní markýza Thule Omnistor 6300 je novější náhradou za typ Omnistor 6200. Výhodou této markýzy je aerodynamický tvar pouzdra, které dokonale splyne s přechodem stěny a střechy vozidla i design předního panelu, který napomáhá odvodu vody při dešti. Markýza disponuje dvěmi stavitelnými nohami s aretačním systémem Quick-Lock a robustními rameny, která při rozevření klikou poskytují dostatečnou podporu čelu markýzy i plátnu.
Kompaktní markýza od osvědčené švédské firmy Thule vhodná pro instalaci na střechu.
Pouzdro volitelně v bílé, eloxované nebo antracitové barvě
Výsuv až 2,5 m (u markýz s délkou 3 m a více)
Skvělá stabilita a napnutí plátna díky napínacím ramenům (u markýz s délkou 3,75 m a více)
Podpora upevnění nohou s Quick-Lock systémem
Přední profil s odtokovým systémem pro déšť
Kloubová ramena s dvojitými ocelovými lany
U markýz s délkou 3,75 m a více je možná instalace třetí podpůrné nohy
Instalace na rovných střechách pomocí montážní sady nebo střešního adaptéru, pro zaoblené střechy lze přikoupit speciální adaptér.
K dispozici i smotorem 12 V, který lze snadno dodatečně přimontovat