4.7.-12.7. nebude k dispozici telefonická podpora. Obraťte se na nás přes e-mail, prosím. Také v tomto termínu nebudou možné osobní odběry na provozovně.

Reklamace a vrácení zboží

 

V rámci reklamačního procesu Vám nabízíme dva způsoby - moderní a pohodlné vyplnění interaktivního reklamačního formuláře níže. Přes tento formulář si můžete objednat i zaplatit dopravu Vašeho zboží zpět k nám. 

Pokud by Vám tento způsob nevyhovoval, na konci stránky najdete reklamační formuláře k vytištění, které přiložíte ke zboží. Více informací níže.  

 

V případě jakéhokoliv problému se na nás neváhejte obrátit. Pokud zboží přišlo poškozené, neseděl by popis zboží s realitou, informujte nás o tom a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě. 

Balení zboží probíhá na místech s kamerovým záznamem, takže v případě chybějícího zboží se beze strachu ozvěte - vždy dohledáme konkrétní balík a chybějící zboží obratem dopošleme na naše náklady. 

Pokud by ale i přesto došlo na vrácení zboží a nebo reklamaci, využijte níže přiložené formuláře. Formulář si vytiskněte, přiložte ke zboží a zabalte tak, aby nedošlo k jeho poškození


.

Zboží nám zašlete na adresu našeho skladu pomocí jakékoliv přepravní společnosti:

Nádražní 257

Police nad Metují

549 54 Police nad Metují

 

Je také možné se domluvit na zajištění přepravy z naší strany - kurýr PPL zboží vyzvedne na Vaší adrese a předá přímo nám. Vy se o nic nemusíte starat, nemusíte nikam chodit. Cena této služby je 100 Kč. 

 

Formuláře ke stažení v PDF

Formulář pro vrácení zboží bez udání důvodu ve 14 denní zákonné lhůtě

Formulář pro uplatnění reklamace v záruční době

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX