Intenzivní čistič plastů "KIR", 250ml

Kód: UD0040
Značka: Burnus
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení

Intenzivní čistič plastů "KIR", 250ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Intenzivní čistící prostředek pro důkladné čištění silně znečištěných ploch plastových a plexisklových desek. Nezpůsobuje praskliny z napětí.

Snadné použití: jemným stlačením docílíte "sprejového rozprášení" dostačujícího pro velkou plochu. Baleno v plastikové lahvičce o obsahu 250 ml.

Plastové povrchy a předměty potřebují speciální péči a šetrné čištění. Přesto se často plasty čistí tradičními prostředky. Pro plastový materiál je to však více méně provizorní řešení, obzvláště kvůli problémům s elektrostatickým nábojem. To vyvolává potřebu po produktu, který mimo normální čištění poskytuje nepřetržitou údržbu. KIR byl navržen tak, aby vyhovoval této velké a rostoucí oblasti problémů. Vývoj čistícího prostředku KIR stojí na pozadí desítek let zkušeností výrobní firmy BURNUS GmbH, která má celosvětové aktivity v oblasti plastů. Použití je vhodné pro všechny plasty a povrchy vyrobené z plastu, např. spotřebiče v domácnosti a nábytek, telefony, počítače a mnoho dalších. KIR lze jednoduše rozprašovat nebo nanášet jako tekutinu. Chrání a čistí současně, je všestranný v použití, jednoduše odstraňuje prach, špínu a dokonce mastnotu nebo nikotinový povlak. Odstraňuje elektrostatický náboj a zabraňuje přitahování prachu. Žádné ředění nebo příprava není nutná – je přímo určený k použití. KIR je dodávaný v měkké plastové láhvi. Jemný tlak na láhev umožňuje dostat tekutinu z rozprašovače na velkou plochu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX