Jednosložkové lepidlo ACRIFIX 1S 0116, tuba 100g

Kód: UD0037
Značka: ZENIT
459 Kč 379 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení

Jednosložkové lepidlo ACRIFIX 1S 0116, tuba 100g - univerzální lepidlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednosložkové lepidlo ACRIFIX® 1S 0116 lepí extrudované (XT) plexi, má střední hustotu. Ideální pro lepení spojů typu "T" a malých ploch. Dá se nanášet injekční stříkačkou; lepené plochy se ihned spojí, po 1 až 2 hod. je možné s lepenými díly pohybovat.

Díky střední viskozitě má Acrifix 116 malou schopnost vyplňování spár. Spoj je vytvrzen v krátké době. Spojené díly jsou rychle připravené k dalšímu zpracování a vyznačují se vysokou odolností. Neobsahuje dichlormethan - ekologické lepidlo. Baleno v hliníkové tubě 100g, doba použitelnosti 24 měsíců od data plnění. 

Tato lepidla nevyplňují mezery, proto na sebe musí slepované plochy doléhat bez větších mezer, používáme je pro lepení krátkých, úzkých hran, ale nehodí se pro slepování ploch. Rozpouštědlo by se totiž z plochy neodpařilo, daný materiál by mohlo až moc rozpustit a vznikly by tak nežádoucí bublinky. Tvorbě bublinek ovšem stejně nezabráníme. Použijeme-li ale před nanesením lepidla brusný papír č. 600 (pro jemné přebroušení slepovaných ploch za mokra) tvorbě bublinek přece jen trochu zamezíme.

Použijeme-li středně husté lepidlo Acrifix 116 a slepované místo zatížíme, pak také do určité míry tvorbu bublinek minimalizujeme. Rozpouštěcí lepidla potřebují na zaschnutí jen krátkou dobu – zhruba 3 hodiny, poté můžeme obrobek dále opracovávat.

Technické údaje:

  • Jednosložkové tvrdne denním světlem 
  • Plné vytvrdnutí po 24 hod 
  • Tuba: 100g
  • Hmotnost: 0,1 kg
  • Kód: 116

Doplňkové parametry

Kategorie: Lepidla na plasty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Orientační video návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX