Skládací solární panel, 2x 50W

Kód: EL0147
4 699 Kč
Na dotaz

Skládací solární panel, 2x 50W

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací solární panel 2X50W je solární panel složený ze dvou samostatných panelů. Je skládací pohodlným způsobem, takže může sloužit jako alternativní zdroj energie. Vyrobeno v monokryline technologii, je charakterizováno vysokou spolehlivostí, odolností a odolností proti povětrnostním vlivům. Může být použit jako napájení obytných vozidel, obytných přívěsů - karavanů, notebooků, telefonů a tabletů. Skládací turistický solární panel Model: 4SUN-LVP 2x50W s vestavěným nabíjecím regulátorem LS1012E.

Sada navíc obsahuje:

   • opěrné nohy,
   • svorky baterií,
   • kabel o délce 5 metrů,
   • pohodlná přepravní taška
   • Velikost kompozitního panelu: 615x515x50mm
   • Skládací solární panel 2x50W
   • Speciální kufr pro přenášení solárního panelu
   • Regulátor PWM LS1012E

Co jsou monokrystalické panely

Monokrystalické panely jsou vyrobeny z křemíku, který má spořádanou strukturu, což vede k větší účinnosti a účinnosti. To znamená, že stejná energie může být na menším povrchu. Výsledkem je, že monokrystalické moduly jsou o něco účinnější než polykrystalické panely. Například polykrystalické panely mají účinnost 16 % a monokrystalické panely se vymyká v rozmezí 18 %. Díky těmto vlastnostem jsou také o něco dražší než polykrystalické panely.

Buňky monokrystalického panelu se pohybují v barvě od tmavě modré až po černou. Výroba monokrystní buňky trvá déle, vyžaduje vyšší teploty, ale díky tomu získáváme větší účinnost buňky.

Naše nabídka zahrnuje špičkové monokrystalické panely s výkonem od 5W do 320W (v rámci jednoho modulu). Tak široký výběr umožňuje flexibilní přístup k poptávce jednotlivých zákazníků. Rozsah nabídky činí monokrystalické panely nabízené u nás skvělé mimo jiné pro napájení osvětlení a elektrických spotřebičů - jak v domácnostech, firmách nebo školách.

Možné využití fotovoltaického panelu

 • Skládací solární baterie se používá k nabíjení 12V baterií, například ve vozidlech, karavanech a lodích (obytný automobil, karavan, lodě, jachty atd.) nebo v jiných systémech s 12V baterií. Odnímatelný slunečný panel je ideální pro pěší turistiku, kempování na divoko, cyklistiku, horolezectví, jízdu na kajaku atd. Skládací solární panel je vybavena rukojetí součástí balení, nošení je bezpečné a snadné.

Specifikace

Model 4SUN-LVP 2x50W
Odkazy Monokrystalické
Špičkový výkon [W] 100 w
Tolerance výkonu [%] +/- 3
Maximální napětí: Vmp [V] 19,8
Aktuální Max: Imp [A] 5,05
Voc Ic napětí [V] 23,4
Zkratový proud: ISC [A] 5,35
Délka [mm] 615
Šířka [mm] 515
Hloubka [mm] 50
Rozměry při rozvinutí [mm] 1022x615x25
Hmotnost: 5,5 kg
Kód: P0060

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 100 W solární panely
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: